Hakkımızda

12 yıldan beri sadece tıbbi cihaz üreticilerinin ISO 13485, CE ve FDA Belgelendirme süreçlerinde danışmanlık ve eğitim faaliyetleri yürüten TıbbiCE Danışmanlık Eğitim ve Validasyon Hizmetleri'nin medikal hammadde pazarlama ve satış firması olan TıbbiCE Medikal Metal ve Polimer Sanayi sadece metalik ve polimerik tıbbi cihaz üreten üreticilerin hammadde ihtiyaçlarını karşılayabilmek hususunda çözümler sunmak üzere 2020 yılında kurulmuştur. TıbbiCE Medikal Metal ve Polimer Sanayi’nin başlıca sağlamış olduğu ürünler titanyum alaşımları ( Grade 5 ELI / Grade 23 / Ti-6Al-4V, Grade 2, Grade 4 ve Niyobyum Alaşımlı Titanyumlar) ve Paslanmaz Çelik alaşımları olup başlıca ürün ve hizmet sağladığı üreticiler Ortopedi ve Travma, Omurga Cerrahisi (Spinal), Artroplasti ve Dental İmplant üreticileridir.

Gerek sağlanan hammaddelerin üretim ve işleme aşamalarındaki gerekliliklerine gerekse de söz konusu hammaddelerden üretilen ürünlerin Belgelendirme / Onaylanmış Kuruluş denetimlerindeki gerekliliklerine hakim olan TıbbiCE Medikal Metal ve Polimer Sanayi, ürünlerini “Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Sürekli Hizmet ve Esnek Ödeme” politikası ile siz değerli tıbbi cihaz üreticilerine hizmet vermektedir. 

Üreticilerimize sağlanan ürünlerimizin Biyouyumluluk ve Biyomekanik Testleri “Bitmiş Ürünler” üzerinde ilgili ISO ve ASTM standartlarına göre gerçekleştirilmektedir. Bu durum üreticilerimizin kendi proseslerinden geçen bitmiş ürünlerinin gerekli güvenlik ve performans testlerini gerçekleştirmelerinde büyük ölçüde güven oluşturmakta ve kıyaslama çalışmalarını daha rahat ve kolay bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olmaktadır.

Ulusal ve Uluslararası kalite yönetim sistemi gerekliliklerine göre ürün ve hizmet sağlayan TıbbiCE Medikal Metal ve Polimer Sanayi, ISO 9001 ve ISO 13485 ve ISO 27001 standardı gereklilikleri çerçevesinde denetlenmiş ve sertifikalandırılmıştır. 

Tıbbi Cihaz sektörünün hem üretim hem de belgelendirme süreçlerindeki bilgi ve tecrübemizle sizlerle çalışabilmekten mutluluk duyarız.